LAN & WAN SOLUTIONS

Aralık 1996’da kurulan ve şirketin CEO’su Luigi Pedrotta tarafından yönetilen Lan & Wan Solutions, bugün İtalyan BT piyasasında ağ oluşturma, altyapı, güvenlik ve yönetilen hizmetler konusunda uzmanlaşmış önemli bir Sistem Entegratörüdür.

PAK QATAR TAKAFUL

Pak-Qatar Family Takaful Limited (PQFTL), İslami Finans sektöründeki ilk ve en büyük özel Aile Tekafül Şirketidir. Şirket, JCR-VIS Credit Rating Co. Limited ve Pakistan Kredi Derecelendirme Kuruluşu (PACRA) tarafından “A+” (durağan) olarak derecelendirilmiştir.

WISMA MUIS

Wisma MUIS, Malezya, Sabah’ta bulunan bir devlet binasıdır. İnşaatına 1982 yılında 1.85 hektarlık alan üzerinde başlandı. Eşsiz tasarımı, Sabah İslam Dini Konseyi ile Japonya’nın önde gelen inşaat şirketlerinden C. Itoh Nakano’nun oluşturduğu Konsorsiyum tarafından ortaklaşa yönetilmektedir.

PT SAMSUNG ELECTRONICS INDONESIA

PT Samsung Electronics Indonesia bir Samsung iştirakidir. Global bir teknoloji lideri olarak Samsung, televizyon, monitör, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi ev aletlerinin yanı sıra akıllı telefonlar ve tabletler gibi büyük mobil telekomünikasyon ürünleri sunmaktadır.

UNIVERSITY OF NOTTINGHAM MALAYSIA

Tutarlı bir şekilde dünyanın en iyi 100 üniversitesi arasında yer alan University of Nottingham Malaysia (UNM), öğrencilere hazırlık düzeyindeki kurslardan doktora diplomalarına kadar çeşitli eğitim fırsatları sunuyor.

AKILLI MOUTAI ILE ŞEREFE

Moutai (veya Maotai) Çin’in “ulusal içkisi” olarak bilinir. Ülkenin en ünlü baijiu (Çin likörleri) damıtım tesisi olan Kweichow Moutai Co, Ltd’de, kırmızı sorgum adı verilen bir tahıldan üretilir. Moutai, Çin’deki tüm ulusal ziyafetlerde servis edilir ve genellikle diplomatik bir hediye olarak sunulur.