Slide 1
Sangfor aDesk - Sanal Masaüstü Altyapı Çözümü (VDI)
Olağanüstü Performansa Sahip Tamamen Entegre Masaüstü Bulutu

Sangfor aDesk

Sangfor aDesk’e Genel Bakış

Ofis için geleneksel bilgisayarların kullanıldığı BT ortamında, donanım arızaları, sistem arızaları ve can sıkıcı yazılım güncellemeleri sıkça karşılaşılan sorunlardır ve bu da ağır bir yönetim iş yüküne ve yüksek BT işletim ve bakım maliyetine yol açar. Sanal masaüstü platformunu hızla oluşturmak için sadece 2 Sangfor aDesk VDI bileşeni yeterli: İnce İstemci (bulut terminali) ve VDS Sunucusu. Tek duraklı bir masaüstü bulut çözümü, dağıtım verimliliğini etkin bir şekilde artırır, bilgi güvenliğini sağlarken ve mobil ofisin sorunsuz işlemesini sağlarken masaüstü işletim ve bakımının iş yükünü azaltır.

VDIpic1

Özellikler ve Avantajlar

Pürüzsüz

 • Çevre birimleri için son derece uyumlu
 • Sorunsuz masaüstü kullanıcı deneyimi
 • Sangfor-NVIDIA vGPU Çözümü, müşterilerin GPU ihtiyaçlarını karşılıyor

İstikrarlı

 • HA masaüstü mimarisi ile kesintisiz masaüstü hizmetleri
 • Disk/ana bilgisayar arızasından kaynaklanan veri kaybı riskini önlemek için veriler güvenilir depolama alanındadır

Güvenli

 • Çok sayıda kimlik doğrulama yöntemi istendiği gibi birleştirilebilir
 • Genel güvenlik için uçtan uca güvenlik mekanizmaları
 • Dışa aktarılan tüm belgeler ve ekran görüntüleri denetlenebilir

Verimli

 • Masaüstü bulut dağıtım süresini %80 kısaltın
 • Sadece 5 dakikada 100 VM dağıtın
 • Birleşik WEB kontrol platformu, İşletme ve Bakım verimliliğini %80 oranında artırır
 • Hızlı ve doğru akıllı tanı

Kullanım Durumları

Öğrenciler için Bilgisayar Laboratuvarı

Bulut, sınıflardaki bilgisayar kullanımı ve bakımının yarattığı iş yükünü büyük ölçüde azaltır ve yeni bir bilgi eğitimi modeli oluşturarak mobil öğretime hazırlık için platformlar arası kaynak paylaşımını destekler.

Eksiksiz ve Etkili Veri Kaydı

SMS, Portal ve Sosyal Medya üzerinden misafir kimlik doğrulamasının yanı sıra SMS, Portal, Sosyal Medya ve QR Kod ile Kimlik Doğrulama

Ofis

Sangfor aDesk, masaüstü bilgisayarların hızlı kurulumunu ve verimli çalışmasını ve bakımını gerçekleştirir ve donanım değiştirme maliyetleri, elektrik tüketimi ve insan kaynakları yatırımı da dahil olmak üzere ofis bilgisayarlarının işletim maliyetlerini büyük ölçüde azaltır.

Evden Çalışma

  Teknoloji geliştikçe iş ve yaşam da iç içe olmaya başladı ve kapıları uzaktan iş erişimine ve “her yerden çalışma” iş kültürüne açtı. Derinlemesine entegre sunucu, masaüstü ve depolama alanı sanallaştırma sayesinde, hızlı bulut platformu dağıtımı için tek bir aDesk ince istemci cihazı ve bir bulut terminali gerekir.

Sağlık

  Sangfor uzaktan Sanal masaüstü/Uygulama çalışma alanı, doktorlar, hemşireler ve diğer sağlık hizmeti sağlayıcıları için mükemmel bir uzaktan çalışma çözümüdür. Sağlık hizmeti sağlayıcıları, bu çözüm ile uzak konumlar ve eve bağlı hastalarla iletişim halinde kalabilir ve hastane yazılım sistemine, akut bakım sonrası hizmetlere ve diğer internet dışı hizmetlere erişebilir.

VIDEOS