Slide 1
Sangfor Endpoint Secure
Uç Nokta Güvenliğinin Geleceği

Sangfor Endpoint Secure, mevcut yeni nesil Antivirüs (NGAV) veya uç nokta algılama ve yanıt (EDR) çözümlerine kıyasla sistemleri kötü amaçlı yazılımlara ve APT tehditlerine karşı savunmak için farklı bir yaklaşım getiriyor.

Endpoint Secure, Sangfor’un NGAF, IAM ve Cyber Command ürünlerine gerçek anlamda entegre, işbirliğine dayalı güvenlik çözümünün bir parçasıdır ve yönetim, operasyon ve bakım kolaylığı ile kuruluş ağı genelinde kötü amaçlı yazılım bulaşmalarına ve APT ihlallerine bütüncül bir yanıt verir.  Bu çözüm, uç nokta güvenliği, koruma, algılama ve yanıt söz konusu olduğunda yerinde yönetim, bulut yönetimi veya hibrit bir çözüme ihtiyaç duyan her kuruluşun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ölçeklenebilir.

Ürünün Avantajları

Tek Yerden Uç Nokta Güvenliği Yönetimi

Kötü amaçlı yazılım ihlallerine karşı daha iyi gerçek zamanlı yanıt, Hem kötü niyetli doğu-batı (yanal yayılma) hem de kuzey-güney (komut ve kontrol) yönlü yazışmaların hızla tanımlanması ve bunların giderilmesi, Kapsamlı varlık tanımlama, Varlık tabanlı güvenlik politikaları

Fidye Yazılım
Koruması

Sangfor, farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun çeşitli fidye yazılımı çözümleri sunuyor. Müşterinin gereksinimleri arttıkça yeni bileşenler eklemesine izin verirken, gereksinimleri ve bütçeyi karşılamak üzere uyarlanabilen modüler bir çözümdür. Örneğin, müşteri Endpoint Secure ile başlayabilir ve daha sonra gerektiğinde NGAF veya HCI yedeklemesini ona ekleyebilir. Bu uç nokta güvenlik çözümü, sınırlı kaynaklara ve güvenlik uzmanlığına sahip müşteriler için tasarlanmış, Platform-X kullanan bulut tabanlı güvenlik operasyonları yönetimini içerir. Platform-X ile müşteri, fidye yazılımı korumasını meydana getiren tüm Sangfor güvenlik ürünlerini kolayca yönetebilir ve izleyebilir.

Uygun Maliyetli Uç Nokta Koruması

Sangfor Endpoint Secure, güvenlik operasyonunu ve bakımını basit hale getirir. Uç noktalar için tek tek veya büyük gruplar için politika gruplarını hızla yapılandırabilirsiniz.  Sangfor Platform-X bulut yönetimini kullanarak, toplam sahip olma maliyetini (TCO), diğer çözümlere kıyasla %60’a kadar azaltabilirsiniz.

Özellikleri ve Yetenekleri

Çok Boyutlu Yanıt

 • Güvenlik açığı taraması Yama yönetimi
 • Uyumluluk izleme, Varlık izleme ve saldırgan tanımlama
 • Tehdit istihbaratı Yayılmış çok aşamalı yapay zeka motorları
 • Tek tıkla/otomatik ana bilgisayar mikro izolasyonu, Tek tıkla/otomatik kalıcı dosya silme/geri yükleme
 • Ağ genelinde tehdit yok etme, NGAF/IAM/ Uç Nokta Entegrasyonu

Daha Basit Daha Akıllı Denetleme

 • Planlanmış veya istek üzerine güvenlik açığı ve güvenlik politikası uyumluluk taraması
 • Güvenlik Açığı Taraması sonuçları, global tehdit korelasyonu da dahil olmak üzere bilgilendirici yama önerileri sağlar.
 • Uyumluluk izleme işlevi, uç nokta güvenlik yapılandırmasını şirket politikaları ile karşılaştırır
 • İşletme varlık takibi
 • Dinamik analiz için Endpoint Secure Manager’da kötü amaçlı yazılım korumalı alan
 • Endpoint Secure Protect Agent Ransomware bal küpü özelliği

Birinci Sınıf Kötü Amaçlı Yazılım Analizi ve Algılama

Endpoint Secure, yalnızca kötü amaçlı yazılımları ve APT’leri belirleyip engellemekle kalmaz, aynı zamanda, bir ihlali meydana geldiği ANDA kontrol altına almaya ve gidermeye hazır olarak algılama ve yanıt vermeye odaklanır.