Slide 1
Sangfor Network Secure - Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (NGFW)
Dünyanın ilk NGFW + WAF'si, operasyon ve bakım kolaylığı ile kurumsal güvenlik ağının tamamının bütünsel bir resmini sunar.

Sangfor’un Yeni Nesil Güvenlik Duvarı, çevredeki kötü amaçlı yazılımların %99’unu ortadan kaldırır

Sangfor’un Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (NGFW), ağ ve uygulama trafiğini tehditlere karşı filtrelemek ve denetlemek, ağ ortamını izinsiz girişlere karşı korumak ve ağ dışından güvenlik istihbaratı almak için tasarlanmış bir ağ ve internet güvenlik duvarı cihazıdır. Sangfor NGAF, yeni nesil güvenlik duvarı, yönetim için işletme ve bakım kolaylığı ile kurumsal güvenlik ağının tümünün bütünsel bir görünümünü sağlayan gerçek anlamda güvenli, entegre ve basitleştirilmiş bir çözümdür.

NGAF (yeni nesil güvenlik duvarı), Web Uygulaması Güvenlik Duvarı ve Uç Nokta Güvenliği ürünleriyle tamamen entegre olan, tüm tehditlere karşı kapsamlı koruma sağlayan ve Neural-X ve Engine Zero’nun kötü amaçlı yazılım algılama ve koruma özellikleriyle desteklenen, dünyanın ilk yapay zeka özellikli Yeni Nesil Güvenlik Duvarı’dır.

Sangfor NGAF veritabanı, ağınızı ve işinizi yeni, bilinmeyen ve sıfır gün saldırılarından korumak için otomatik ve proaktif olarak güncellenir. NGAF’ı şirket içinde Ağ Donanımı Güvenlik Duvarı, İnternet Güvenlik Duvarı veya bulutta Yazılım (Sanal) Güvenlik Duvarı olarak kurabilirsiniz. Sangfor HCI ve VMware ESXi ile uyumludur. Yeni Nesil Güvenlik Duvarı satın almak için lütfen bize ulaşınız.

Ürünün Avantajları

Gartner Visionary: Kurumsal Düzeyde Güvenlik

NGFW’nun mükemmel performansı, kararlı işlemleri, izinsiz giriş önleme işlevleri, güvenlik cihazlarıyla entegrasyonu ve raporlama işlevleri, onu sınıfının en iyisi güvenliği tercih eden şirketler için tercih edilen çözüm haline getiriyor.

Sınıfının En İyisi Görünürlük için İşletme Güvenlik Duvarı

Sangfor’un yeni nesil donanım güvenlik duvarı, rahatlığı, risk tanımlama yetenekleri ve kolay operasyon ve bakımıyla dünya çapında tanınıyor.

Tüm Siber Tehditlere Karşı
Koruma

Sangfor NGAF, güvenlik açığı taraması, SQL enjeksiyonu saldırıları, web sitesi tahrif saldırıları, zayıf şifreleri kırmak için kaba kuvvet saldırıları ile etkin bir şekilde başa çıkar ve yüksek riskli kullanıcı davranışını etkili bir şekilde tanımlar ve yorumlar.

Dağıtımı Kolay Ağ Güvenlik
Duvarı

Sangfor servis ekibi, engin teknik bilgilerini donanım güvenlik duvarı kurulumuna veya sanal yazılım güvenlik duvarı geçişine yardımcı olmak için kullanır ve belirlenen bakım süresi boyunca mükemmel hizmet sunar.

Özellikler ve Yetenekler

Uç Nokta Güvenliği: Hepsi Bir Arada Uç Nokta Güvenliği Yönetimi

Sangfor NGAF Ağ Güvenlik Duvarı, küçük ve orta ölçekli işletmelerin (10-300 çalışan) ağ ve uç nokta güvenlik operasyonlarını SPOG yönetim tarzı ile basitleştirmesine yardımcı olmak için bir güvenlik duvarı GUI paneliyle sadeleştirilmiş yönetim sağlayan Endpoint Secure ile dünyanın ilk yerel, entegre uç nokta güvenliğini sunuyor.

Entegre NGAF ve Endpoint Secure, geleneksel antivirüs ve EDR’nin ötesine geçerek şunları sağlıyor:

Bilinen, bilinmeyen veya sıfırıncı gün gibi tüm kötü niyetli dosyalara karşı daha gelişmiş kötü amaçlı yazılım koruması

EDR dağıtımına kıyasla %60 maliyet tasarrufu (300 çalışanın yıllık fiyatına göre)

Güvenlik olayı korelasyonu ve müdahale ile %40 daha hızlı dağıtım

Engine Zero: Son Teknoloji Yapay Zeka Destekli Kötü Amaçlı Yazılım Koruması

Her gün yaklaşık 370.000 yeni kötü amaçlı yazılım türü yayılıyor. Öncelikle MD5’e, virüs imzalarına, kural eşleştirmeye, sanal yürütmeye ve korumalı alana odaklanan geleneksel algılama teknolojisi, işletmeyi yeni kötü amaçlı yazılımlardan ve sürekli değişen benzersiz imzalardan koruma konusunda giderek daha etkisiz hale geliyor.

NGAF, yapay zeka destekli Sangfor Engine Zero ile birlikte, güçlü ve akıllı kötü amaçlı yazılım algılama yetenekleri sunuyor.

Sangfor’un Ar-Ge, Güvenlik Ekibi ve iyi niyetli bilgisayar korsanlarında oluşan araştırmacıları, Engine Zero’yu, girdi verilerini analiz etmek ve sentezlemek için makine öğrenme teknolojisini kullanmak üzere tasarladı. Engine Zero’nun benzersiz, çok boyutlu özellikleri, kötü niyetli 54 dosyayı algılıyor ve sınıflandırıyor, görünmeyenleri görüyor ve Sangfor NGAF’ın bilinen ve bilinmeyen kötü amaçlı yazılımların %99,76’sını algılama oranı sağlamasına olanak tanıyor.

Basitleştirilmiş Güvenlik Operasyonu ve Bakım

Sangfor, etkin ve üretken bir BT ortamının anahtarı olarak kolay dağıtım ve Operasyon ve Bakım ile BT süreçlerinin güvenilir ve basit olması gerektiğine inanıyor.

Özel bir BT güvenlik ekibi ve akıllı ve otomatikleştirilmiş raporlama araçları olmaksızın geleneksel donanım güvenlik duvarını kullanan birçok küçük ve orta ölçekli işletme, ağ güvenliğini yönetmenin çok karmaşık olduğunu düşünüyor. Her sorunu tek tek belirlemek için binlerce uyarıyı kontrol ve analiz etmek, insan hatası potansiyelini artırır ve zaman ve kaynak israfıdır.

Sangfor NGAF, güvenlik politikası dağıtımını ve değişikliğini basit ve hızlı hale getirmek için sezgisel bir yapılandırma sihirbazı kullanıyor. Yüksek görünürlük ve gerçek zamanlı algılama özellikleri sayesinde, sistem daha online olmadan önce BT ekiplerine ağ güvenlik durumunu belirleme imkanını sağlayarak ağda hiçbir güvenlik açığı olmamasını sağlıyor.

Gartner Peer Insights Sangfor NGAF Next Generation Firewall Yorumları

sangfor ngaf next generation firewall