companyprofilebanner

Sangfor Technologies, Hiper Bütünleşik Altyapı, Sanal Masaüstü Altyapısı, Yeni Nesil Güvenlik Duvarı, İnternet Erişimi Yönetimi, Uç Nokta Koruması, Fidye Yazılımı Koruması, Yönetilen Algılama ve Yanıt, WAN Optimizasyonu, SD-WAN, vb. dahil olmak üzere geniş bir ürün ve hizmet yelpazesiyle Bulut Bilişim ve Ağ Güvenliği konusunda uzmanlaşmış, BT altyapı çözümlerinin önde gelen küresel tedarikçisidir.

Sangfor, müşterilerin iş ihtiyaçlarını ve kullanıcı deneyimini ciddiye alarak onları kurumsal stratejimizin merkezine yerleştiriyor. Sürekli inovasyon ve müşterilerimiz için değer yaratma taahhüdümüz ile onların sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı oluyoruz. 2000 yılında kurulan Sangfor’un şu anda Hong Kong, Malezya, Tayland, Endonezya, Singapur, Filipinler, Vietnam, Myanmar, Pakistan, BAE, İtalya ve ABD gibi heyecan verici ülkelerde dünya çapında 60’tan fazla şubesi ve 9.500’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Sürekli İnovasyon ve Mükemmel Hizmet

Sangfor, ABD ve Çin’de bulunan beş Ar-Ge merkezinde ürünlerini iyileştirmek ve yeni çözümler geliştirmek için yıllık cirosunun en az %20’sini Ar-Ge’ye yatırıyor. Şimdiye kadar Sangfor, 2.2000’den fazla patent başvurusunda bulundu ve 2022 için daha fazla patent başvurusu yapmayı planlıyor. İnovasyona verdiği bu önem, Sangfor’un her üç ayda bir ürünlerin yeni ve güncellenmiş sürümlerini piyasaya sürmesine ve piyasaya yılda bir veya iki yılda bir yeni ürünler sürmesine olanak tanıyor.

Sangfor mükemmel hizmeti de vurguluyor. Malezya ve Çin’deki üç Müşteri Hizmet Merkezi ile Sangfor’un toplam müşteri hizmetleri kapasitesi 500’den fazla teknisyen ve sağlayıcının üzerinde. Binlerce sertifikalı mühendis ve yılın 365 günü 7/24 online destek ile Sangfor müşterileri, hızlı ve kişiselleştirilmiş yerinde servis desteğinden faydalanıyor.

Şu anda Sangfor’un dünya çapında 100.000’den fazla müşterisi var ve bunların çoğu Fortune 500 şirketleri, devlet kurumları, üniversiteler ve okullardan oluşuyor.

"MAKE YOUR DIGITAL TRANSFORMATION SIMPLER AND SECURE "