Sangfor, RSAC 2023'te düzenlenen 11. Global InfoSec Ödülleri'nde Visionary Cyber Security Company(Vizyoner Siber Güvenlik Şirketi) ve Hot Company Extended Detection and Response (XDR) ödüllerini kazandı.

Sangfor Technologies, endüstrinin önde gelen elektronik bilgi güvenliği dergisi Cyber Defence Magazine (CDM) tarafından verilen Visionary Cyber Security Company(Vizyoner Siber Güvenlik Şirketi) ve Hot Company Extended Detection and Response(XDR) (Genişletilmiş Algılama ve Yanıt konusunda Hızlı Büyüyen Başarılı Şirket) ödüllerini kazandığını duyurmaktan gurur duyuyor.

Sangfor Genel Müdürü Jeremy Jia, bağımsız bir siber güvenlik haber ve bilgi sağlayıcısı Cyber Defence Dergisi tarafından verilen dünyanın en prestijli ve gıpta ile bakılan siber güvenlik ödüllerinin 11. yıl dönümünde, bu ödüllerden birine sahip olmaktan onur duyduğunu söyledi.

Jeremy, “Dünyanın dört bir yanından önde gelen bilgi güvenliği uzmanları olan üst düzey jürilerle birlikte rekabetin zorlu olacağını biliyorduk, ancak şu durumda bundan daha fazla memnun olamazdık,” dedi. Hot Company Extended Detection and Response (XDR) ödülü, Sangfor için çok büyük bir kilometre taşıydı çünkü XDR çerçevesi, Sangfor’un güvenlik ürünlerini bir isim olmadan çok önce entegre etmek için kullanıldı.

Guy Rosefelt, Sangfor CPO, RSA Conference 2023'te ödülleri alırken

“Sangfor Technologies, biz jüri üyelerinin kazanan olmak için aradıkları üç ana özelliği bünyesinde barındırıyor: bugünden yarının tehditlerini anlamak, uygun maliyetli bir çözüm sağlamak ve siber riski azaltmaya ve bir sonraki ihlalden bir adım önde olmaya yardımcı olabilecek beklenmedik şekillerde yenilik yapmak.”

Gary S. Miliefsky, Cyber Defense Magazine Yayıncısı

CDM InfoSec Ödülleri Hakkında

2023, Cyber Defence Magazine’in dünyanın dört bir yanındaki InfoSec yenilikçilerini onurlandırdığı onuncu yıl. Başvurular, BİLGİ GÜVENLİĞİ (INFOSEC) alanındaki ürün veya hizmetleri için benzersiz ve zorlayıcı bir değer önerisine sahip olduğuna inanan herhangi bir başlangıç aşamasındaki veya sonraki aşamalardaki veya halka açık şirketler için yapılabilir. www.cyberdefenseawards.com adresinde daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

Değerlendirme Süreci Hakkında

Jüri üyeleri; veri sayfaları, teknik incelemeler, ürün literatürü ve diğer pazar değişkenleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, her başvurunun web sitesinde şirket tarafından sunulan materyallerin bağımsız incelemelerine dayanarak oy kullanan CISSP, FMDHS, CEH ve sertifikalı güvenlik uzmanlarıdır. CDM, bankada en çok müşterisi veya parası olandan daha yeni ve benzersiz teknolojilere sahip daha yenilikçi oyuncular bulmak için esnek bir felsefeye sahiptir. CDM her zaman “Sırada Ne Var?” diye sorar, bu nedenle türünün en iyisi, yeni nesil InfoSec çözümlerini arıyoruz.

 

Cyber Defence Dergisi Hakkında

Cyber Defence Dergisi, iş dünyasında ve devlette InfoSec meslekleri için önde gelen siber güvenlik haberleri ve bilgileri kaynağıdır. Etik, dürüst, tutkulu bilgi güvenliği uzmanları tarafından ve onlar için yönetiliyor ve yayınlanıyoruz. Misyonumuz, bilgi teknolojisi endüstrisindeki en iyi fikirler, ürünler ve hizmetler için en son bilgileri, gerçek dünya hikayelerini ve ödülleri paylaşmaktır. Elektronik dergileri her ay çevrimiçi olarak ücretsiz olarak ve RSA Konferanslarına özel özel baskılar olarak dağıtıyoruz. CDM, Siber Savunma Medya Grubunun gururlu bir üyesidir. Bu kazananların çoğunun en bilgilendirici röportajlarından bazılarını görmek ve duymak için https://www.cyberdefensemagazine.com adresinden hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir veya https://www.cyberdefensetv.com ve https://www.cyberdefenseradio.com adreslerini ziyaret ederek kazanan şirketlerden birçok yöneticiyle yapılan bilgilendirici röportajları izleyebilirsiniz.  https://www.cyberdefensewebinars.com adresindeki bir web seminerine katılabilir ve Infosec bilgisinin güç olduğunu görebilirsiniz.

 

Sangfor Teknolojileri Hakkında

Sangfor Technologies, kurulduğu 2000 yılından bu yana BT altyapısı, güvenlik çözümleri ve bulut bilişimde dünya lideri olmuştur. Sürekli yenilik ve müşterilerimiz için değer yaratmaya adanmışlık, kurumsal stratejimizin kalbidir.

 

Sangfor’un 9500’den fazla çalışanı, müşterilerin iş ihtiyaçlarını ve kullanıcı deneyimini ciddiye alarak, onlara dünya çapında Hong Kong, Malezya, Tayland, Endonezya, Singapur, Filipinler, Vietnam, Myanmar, Pakistan, BAE, İtalya, İspanya, Türkiye ve ABD gibi heyecan verici konumlardaki 60’tan fazla şubede müşterilerini destekler ve onlara hizmet verir.

 

Sangfor, Fortune Global 500 şirketleri de dahil olmak üzere dünya çapında 100.000’den fazla memnun müşteriye sahiptir. Hükümetler, üniversiteler, finans kurumları, üretim ve diğer birçok sektör, kendilerini yeni nesil siber tehditlerden korumamız ve geleceğe hazır BT altyapısıyla dijital dönüşüm yolculuklarında onlara yardımcı olmamız konusunda bize güveniyor.

 

Sangfor aynı zamanda, kullanıcı/cihaz/uygulama kimlik doğrulamasından başlayarak ve hem kurum içi hem de bulut tabanlı kaynaklara dinamik yetkilendirme sağlayarak uçtan uca Zero Trustı destekleyen tek (tek değilse de) satıcılardan biridir.

 

Müşterilerimize sağladığımız üstün hizmetimizle de gurur duyuyoruz. Müşteriler, yılın 365 günü hızlı 24×7 çevrimiçi desteğin ve Malezya ve Çin’deki üç Müşteri Hizmetleri Merkezimizdeki 10.000’den fazla sertifikalı mühendisin yanı sıra bulunduğumuz ülkelerin çoğundaki yerel danışmanların sağladığı kişiselleştirilmiş yerinde servis desteğinden fayda sağlarlar.