sangfor emea partner summit 2022

Sangfor’un SE Zirvesi, dünyanın dört bir yanından, hepsi paylaşmaktan, öğrenmekten ve yeni ve dönüştürücü fikirleri evlerine götürmekten heyecan duyan güvenilir iş ortaklarından oluşan bir kalabalığı bir araya getiriyor. Sangfor EMEA İş Ortağı SE Zirvesi 2022, 21-24 Eylül tarihleri arasında Türkiye’nin güzel İstanbul şehrinde, Hilton İstanbul Bakırköy’de düzenlendi. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın dört bir yanından yüzlerce iş ortağı, en son inovatif siber güvenlik ve bulut bilgi işlem teknolojisi hakkında heyecan verici ve bilgilendirici eğitim sunumlarının yanı sıra en ilham verici ve lider beyinleri arasında ağ kurma fırsatı için 3 günlük heyecan verici ve bilgilendirici eğitim sunumları için bir araya geldiler.

İkinci gün, iş ortakları Sangfor Güvenlik Çözümleri konusunda yoğun ama heyecan verici tam günlük eğitim aldılar. Sangfor güvenilir İtalyan ortağı D.S.C. digital system computer Srl, Sağlık sektöründeki başarı hikayelerimizden biri olan ASST VALLE OLONA’yı paylaştı. Sangfor Endpoint Secure ve Sangfor Cyber Command’in entegrasyonuyla Sangfor, onlara verimli algılama ve yanıt ile 360°’lik bir siber güvenlik çözümü sağlıyor.

Ertesi gün, heyecan verici sunumlar ve paylaşım oturumları ile zirve Bulut Bilişim konusuna odaklandı. İş ortaklarımız, Pakistan’dan ortağımız Telec Electronic & Machinery Pvt Ltd ve İtalya’dan ortağımız Henko Srl tarafından paylaşılan Sangfor Hyperconverged Infrastructure (HCI) hakkında harika şeyler dinleme fırsatı buldu. Sangfor HCI, müşterilere Hipervizör, Depolama, Ağ ve Güvenlik sanallaştırma imkanları içeren eksiksiz bir Yazılım Tanımlı Veri Merkezi yazılım yığını sağlıyor.

Etkinliğin ardından yüzlerce katılımcı, güzel İstanbul’u ve Topkapı Sarayı, Ayasofya, Eminönü ve Kapalıçarşı gibi en hareketli yerlerini ziyaret etmek üzere şehir turuna çıkarıldı. Muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde akşam yemeği ile gün sona erdi.