APAC'de Güvenlik Yazılımında Lider Üretici

Sangfor Technologies olarak, Gartner® Market Share Data: Top 10 Providers by Market Segment, Worldwide, 2022 pazar payı istatistiklerine göre APAC’de* gelir açısından güvenlik yazılımı tarafında ilk 5 üretici arasında yer aldığını duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Küresel üreticilerin çeşitli teknoloji pazarları ve bölgelerindeki pazar paylarını inceleyen Pazar Payı Verileri raporuna göre, 2022 yılı için APAC’de gelire göre Güvenlik Yazılımları alanında en büyük 5. Üretici konumundayız.

Son derece rekabetçi Güvenlik Yazılımı pazarında, APAC bölgesinde hem “Güvenli Web Ağ Geçidi” hem de “Diğer Güvenlik Yazılımları”nda gelir açısından 2. en yüksek pazar payına ulaştık. İkinci kategori, Gartner Pazar Payı Verileri raporunda açıkça kategorize edilmeyen Secure Access Service Edge (Sangfor Access Secure) ve bulut güvenlik ürünleri gibi çeşitli güvenlik yazılımı ürünlerinden elde edilen geliri içeriyor.

APAC’de Sanallaştırma Altyapısı Yazılımında gelir açısından en yüksek 4. pazar payını güvence altına alarak hem lider bir siber güvenlik hem de bulut bilgi işlem üreticisi olarak hünerimizi gösterdiğimize inanıyoruz.

Her bir APAC ülkesindeki Sangfor ekibi, pandemi sırasında müşterilerin hızla dijitalleşmeye geçmesine yardımcı olmak için yılmadan çalıştı. Bu çalışmalar, pandemi sonrası büyümeyi ve genişlemeyi sürdüren Sangfor'u güvenilir bir üretici olarak gören sadık müşteriler yaratarak meyvesini verdi. En iyi pazarlama, mutlu müşterilere sahip olmaktır ve gerçekten memnuniyet verici olan şey, benzer sorunlarla karşılaşan diğer kuruluşlara haberin yayılmasına yardımcı olmamızdır.

 

Özetle, en son Gartner Pazar Payı Verileri raporuna göre, Sangfor Technologies’in 2022 için Asya Pasifik bölgesindeki gelire göre sıralaması şu şekildedir:

  • Güvenlik Yazılımında en yüksek 5. pazar payı
  • “Güvenli Web Ağ Geçidi” alt segmentinde en yüksek 2. pazar payı
  • “Diğer Güvenlik Yazılımları” alt segmentinde en yüksek 2. pazar payı
  • Sanallaştırma Altyapısı Yazılımında en yüksek 4. pazar payı

*Asya-Pasifik bölgesi, Gartner Pazar Payı Verileri raporundaki “Gelişmiş Asya/Pasifik”, “Büyük Çin” ve “Gelişmekte Olan Asya/Pasifik” bölgelerinin birleşimidir.

Sangfor – Güvenilir Yerel Siber Güvenlik ve Bulut Bilişim Ortağınız

Dünya çapında 60’tan fazla şubesi bulunan Sangfor Technologies, son teknoloji AI özellikli ve entegre siber güvenlik ve bulut bilgi işlem çözümleri sunan önde gelen küresel bir üreticidir. Şirketin yerelleşme temelli müşteri odaklı yaklaşımı, Malezya, Endonezya, Filipinler ve Tayland gibi ülkeleri kapsayan Asya Pasifik pazarında güçlü bir şekilde var olmasını ve müşteri güvenini artırdı. Her kullanıcının dijital dönüşümünü daha basit ve güvenli hale getirme hedefimiz, İtalya, Pakistan, Türkiye, BAE ve Suudi Arabistan dahil olmak üzere EMEA bölgesine ve ayrıca Meksika’dan başlayarak Latin Amerika’daki yeni girişimlere hızlı bir genişleme sağlıyor.

Sangfor’un kapsamlı yerel iş ortağı ekosistemi, müşterilerimize son derece kişiselleştirilmiş ve verimli hizmetler sunulmasını sağlar. Yerel çalışanlarımız ve yerel ortaklarımız, bölgesel pazarlar hakkında derin bir anlayışa sahip olup, ilk danışmalardan kavram kanıtına, satış, teslimat süreçleri ve satış sonrası hizmete kadar müşteri yolculuğu boyunca kesintisiz destek ve iletişimi kolaylaştırır. Bu yerelleştirilmiş yaklaşım, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde uyarlamamız için bize güç veriyor.

Bölgedeki profesyonel ekipler, birden fazla ofis ve güvenilir iş ortakları tarafından desteklenen Sangfor, zengin bir yerel deneyimle birleştiğinde, APAC bölgesi ve ötesindeki işletmeler için sağlam güvenlik ve özel bulut çözümleri sağlamaya hazırdır.

Tüm önde gelen ürün, çözüm ve hizmet yelpazemizi keşfetmek için www.sangfor.com.tr adresini ziyaret edebilir veya Sangfor’un sizin için neler yapabileceğini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.