"Sangfor Technologies delivers optimal cybersecurity tools, robust cloud computing, and superior infrastructure options to guarantee maximum growth for its customers, from small businesses to large corporations."

Hong Kong — 13 Haziran 2023 — Frost & Sullivan geçtiğimiz günlerde, yeni nesil güvenlik duvarı (NGFW) endüstrisini araştırdı. Araştırma sonuçlarına göre Sangfor Technologies 2023 Asya-Pasifik (APAC) Yılın Şirketi Ödülüne sahip oldu. Sangfor, küresel işletmeleri günümüzün en kritik siber güvenlik tehditlerinden koruyan kapsamlı ve oldukça farklılaştırılmış bir siber güvenlik, bulut bilgi işlem ve altyapı çözümleri portföyü geliştirdi.

Sangfor, pazardaki yeni siber güvenlik tehditlerine hızlı tepki vermesi ve artan rekabet ortamında büyük orandaki Ar-Ge yatırımı ile öne çıkıyor. NGFW, ağ tabanlı algılama ve yanıtlama (NDR), güvenli web ağ geçidi (SWG), SASE, uç noktayı kapsayan geniş siber güvenlik portföyü müşteri tabanının güvenlik taleplerini başarıyla karşılıyor. Müşterilerin süregelen taleplerine getirdiği yenilikçi çözümler ve sunduğu müşteri odaklı yaklaşım, şirketin büyümesini önemli ölçüde besliyor.

Sangfor’un başarısının temeli, müşterilerinin karşılaştıkları problemleri etkili bir şekilde ele alma becerisinde yatıyor. Sangfor, küresel müşteri hizmetleri servisleriyle müşterilerine 7/24 destek, özelleştirilmiş yerinde hizmet desteği, yüz yüze etkinlikler, web seminerleri gibi yüksek kaliteli hizmetler sunuyor. Sangfor, APAC bölgesindeki 50 şehirde 400’den fazla uzaktan teknik servis merkezi, 6.500 sertifikalı mühendis ile dünya çapında 100.000’den fazla sayıdaki, günden  güne büyüyen müşteri kitlesine gerçek anlamda entegre bir destek ağı sağlıyor.

"Sangfor, stratejik konumları kapsayan çalışanları sayesinde müşterileriyle yakın ilişkiler geliştirir. Bu sayede müşterilerin karşılaştıkları ortak zorluklardan haberdar olur. Böylece, sorunların çözümlerini de araştırma ve geliştirme sürecine dahil ederek olumlu bir geri bildirim döngüsü sağlar."

Sonuç olarak Sangfor, APAC’daki lider NGFW üreticilerinden biri haline geldi. Sangfor NGAF (Yeni Nesil Uygulama Güvenlik Duvarı), gelişmiş tespit doğruluğu sağlamak için son teknoloji ürünü yapay zekadan (AI), gerçek zamanlı tehdit istihbaratından ve kötü amaçlı yazılım imzalarından ve kötü amaçlı URL’lerden oluşan zengin bir veritabanından yararlanır. Örneğin, Sangfor’un en önemli yeniliklerinden, bulut tabanlı bir tehdit istihbaratı ve analiz platformu olan Neural-X, işletmelerin 120.000’den fazla bağlı NGFW’den oluşan otomatik olarak güncellenen küresel bir ağdan ve 200 milyon kötü amaçlı URL’den oluşan bir veritabanından elde ettiği iç görü ve bulgulardan yararlanmasına yardımcı olur. Devam eden bu yenilik, Sangfor’un platformunu mevcut ve potansiyel müşteriler için güvenli bir seçim ve hizmet olarak pazardaki en güçlü güvenlik tekliflerinden biri haline getiriyor.

Naydenov, “Sangfor’un merkezi bir ekosistem, gelişmiş yapay zeka ve taktiksel tuzak araçlarından oluşan kombinasyonu, kuruluşların ortalama çözüm sürelerini (MTTR) önemli ölçüde azaltmalarına ve proaktif bir güvenlik stratejisine geçmelerine olanak tanıyor.” dedi.

 

Frost & Sullivan, kendi alanında büyüme stratejisi ve uygulama açısından üstün performans sergileyen kuruluşlara her yıl Yılın Şirketi ödülünü veriyor. Ödül, ürünler ve teknolojilerle yüksek derecede yenilikçiliği ve bununla beraber, müşteri değeri ve pazara nüfuz etme açısından liderliği takdir ediyor.

 

Frost & Sullivan En İyi Uygulamalar ödülleri, liderlik, teknolojik yenilik, müşteri hizmetleri ve stratejik ürün geliştirme alanlarında olağanüstü başarı ve üstün performans sergileyen çeşitli bölgesel ve küresel pazarlardaki şirketleri ödüllendiriyor. Sektör analistleri, sektördeki en iyi uygulamaları belirlemek için derinlemesine görüşmeler, analizler ve kapsamlı ikincil araştırmalar yoluyla piyasa katılımcılarını karşılaştırıyor ve performanslarını ölçüyor.

Frost & Sullivan Hakkında

Frost & Sullivan, yarım asırdan fazla bir süredir yatırımcılara, kurumsal liderlere ve hükümetlere ekonomik değişimleri yönlendirme ve yenilikçi teknolojileri, Mega Eğilimleri, yeni iş modellerini ve şirketleri eyleme geçirme ve gelecekteki başarılarını artırmak için fırsatları yakalama konusunda yardımcı olma rolüyle dünya çapında tanınmaktadır. 

Sangfor Technologies Hakkında

Sangfor Technologies, küresel alanda siber güvenlik, bulut bilişim ve BT Altyapısı alanlarında uzmanlaşmış lider bir üreticidir. 2000 yılında kurulan ve 2018’den beri halka açık (STOK KODU: 300454.SZ) olan Sangfor, 60 farklı ofiste, 9.500’den fazla çalışanıyla, çoğu Fortune Global 500 şirketleri, devlet kurumları, üniversiteler ve sağlık hizmetleri olmak üzere dünya çapında 100.000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir. Sangfor’un çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.sangfor.com.tr adresini ziyaret edin. Sangfor’un dijital dönüşümünüzü daha basit ve güvenli hale getirmesine izin verin.