new opening office turkey

Siber güvenlik ve bulut bilişim çözümlerinin önde gelen tedarikçisi Sangfor Technologies, Türkiye’deki yeni ofisinin açılışını duyurdu. Bu ofis açılışı, Batı Asya ve Güney-Doğu Avrupa’daki gelecek nesil Siber Güvenlik ve Bulut Bilişim çözümleri ve hizmetlerine artan talebe yanıt olarak gerçekleşti.
Sangfor, bölgede kuracağı yeni ofisle yerel kuruluşlara dijital dönüşüm vizyonlarını gerçekleştirmede yardımcı olarak Türkiye’deki faaliyetlerini büyütmeyi planlıyor. Aynı zamanda, Sangfor’a hizmet alanlarını genişletme fırsatı sağlamayı da hedefliyor.

Sangfor Türkiye Genel Müdürü Finn Yang, “Sangfor’un Türkiye’deki yeni ofisinin açılışı, bu bölgeye ve çevresindeki alanlara sağlayabileceğimiz değeri fark ettiğimiz için büyüme stratejimizin önemli bir parçasıdır.” dedi. “Dijital dönüşüm, küresel yenilikçiliğin merkezinde yer alıyor ve bu dönüşümü destekleyecek ve sağlayacak Siber Güvenlik ve Bulut Bilişim şirketlerine olan büyük talebi fark ettik.”

İstanbul’da açılacak ofis Türkiye, Azerbaycan, Ermenistan ve Gürcistan da dahil olmak üzere birkaç alanda faaliyet gösterecek. Sangfor’un siber güvenlikten bulut altyapısına kadar çeşitli hizmetler sunduğu bölgedeki bazı mevcut müşterileri arasında Kalyon Güneş Teknolojileri Üretim Anonim Şirketi, İstanbul Lojistik, Ultralab, Kadraj, Sinovac ve Demtaş yer almaktadır.

Sangfor’un 13. uluslararası ofisi olan Türkiye ofisi, Sangfor’un dijital dönüşümü çevreleyen misyonlarını yürütmeye adanmış çok sayıdaki ofislerinden biri olacak.

Sangfor, yerel müşterilerimize ve iş ortaklarımıza daha iyi hizmet verebilmek için web sitesinin Türkçe sürümünü de www.sangfor.com.tr adresinde kullanıma açtı.

Sangfor Technologies hakkında 

Sangfor Technologies, Siber Güvenlik ve Bulut Bilişim konusunda uzmanlaşmış APAC tabanlı BT altyapısı çözümlerinin küresel lider satıcısıdır. 60’tan fazla konumda şubesi mevcuttur ve yenilikçi çözümlerini çeşitli sektörlerde ve finans ve bankacılık, perakende, üretim, devlet ve eğitim gibi Fortune Global 500’deki müşterilere sunmaktadır. Hiper birleşik altyapı (HCI), sanal masaüstü altyapısı (VDI), yeni nesil güvenlik duvarı (NGFW), internet erişim ağ geçidi, uç nokta koruması ve daha fazlası dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere geniş bir ürün ve hizmet portföyüne sahiptir. 

Sangfor’un Bulut ve Güvenlik çözümlerinin dijital dönüşümünüzü nasıl daha basit ve güvenli kılabileceği hakkında daha fazla bilgi almak için www.sangfor.com adresinden bizi ziyaret edin.