Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (NGAF) hakkında kullanıcı yorumlarını görmek mi istiyorsunuz?

2022 Gartner® Peer Insights™ ‘Voice of the Customer’: Network Firewalls (Müşterinin Sesi: Ağ Güvenlik Duvarları) raporuna bir göz atın.

Sangfor Technologies, Şubat 2022 itibarıyla 5 üzerinden 4,8 Genel Puanı alan son teknoloji yeni nesil güvenlik duvarı Sangfor NGAF ile Gartner® Peer Insights™ ‘Müşterinin Sesi’: Ağ Güvenlik Duvarları raporunda art arda ikinci yıl yer alıyor. Sangfor Technologies, “Güçlü Performans Gösteren” olarak adlandırıldı ve dört kategoride şu puanları aldı:

  • Ürün İşlevleri [4.8/5]
  • Satış Deneyimi [4.8/5]
  • Dağıtım Deneyimi [4.8/5]
  • Destek Deneyimi [4.9/5]

Rapora göre, incelemecilerin %93’ü Sangfor NGAF’ı tavsiye ediyor.

Sangfor olarak her zaman ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için çabalıyoruz ve yenilik ve kendimizi işimize adamışlığımızın en son Gartner raporuna gerçek anlamda yansıdığına ve son 12 aydaki (12 Mayıs 2022 itibarıyla) NGAF incelemelerine dayalı Gartner Peer Insights’a daha da fazla yansıdığına inanıyoruz.


Gartner Peer Insights’tan Sangfor NGAF için tüm zamanların puanlarını ve son 12 aydaki (12 Mayıs 2022 itibarıyla) puanları karşılaştıran ekran görüntüleri

Çeşitli sektörlerden ve farklı büyüklükteki (KOBİ’lerden büyük işletmelere) müşteriler, düşünce ve deneyimlerini Sangfor NGAF ile paylaştılar. Söylemek istediklerini öğrenmek için biraz daha derine inelim.

18 Şubat 2022 tarihli bir incelemede, Sangfor NGAF On-Premise’i kullanmaya başlayan ve bir Malezya devlet kuruluşunda BT Görevlisi Yardımcısı olarak çalışan kişi şunları yazdı:

Gartner Peer Insights’tan Ekran Görüntüleri
27 Şubat 2022 tarihli başka bir incelemede ise Tayland’daki bir imalat firmasının Genel Müdür Yardımcısı/Tedarik Zinciri Başkanı şunları yazdı:

Gartner Peer Insights’tan Ekran Görüntüleri

Sangfor NGAF hakkında çok daha fazla ayrıntılı inceleme için buraya tıklayarak Gartner Peer Insights’ı ziyaret edin.

Sangfor, devam eden destekleri için tüm müşterilere ve ortaklarına en içten teşekkürlerini sunar. Olumlu deneyimleriniz ve başarı hikayeleriniz, sürekli inovasyonumuz ve mükemmellik çabamızın ardındaki itici güçtür.

Sangfor, dijital dönüşümünüzü daha basit ve güvenli hale getirmek için eski ve yeni kullanıcılara endüstrinin önde gelen ürün ve hizmetlerini sunmaya kendini adamıştır.

Kaynak: Gartner Peer Insights ‘Voice of the Customer’: Network Firewalls, Peer Contributors, Published on 29 Nisan 2022
Feragatname: GARTNER ve PEER INSIGHTS, Gartner, Inc. ve/veya ABD’deki ve uluslararası iştiraklerinin tescilli ticari markaları ve hizmet markalarıdır ve burada izin alınarak kullanılmaktadır. Tüm hakları saklıdır. Gartner Peer Insights içerikleri, bireysel son kullanıcıların platformda yer alan satıcılarla yaşadıkları kendi deneyimlerine dayanan fikirlerinden oluşur, bunlar gerçeklere dayanan beyanlar olarak yorumlanmamalıdır ve Gartner veya iştiraklerinin görüşlerini temsil etmemektedir. Gartner, işbu içerikte tasvir edilen herhangi bir satıcıyı, ürünü veya hizmeti onaylamaz ve satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk garantileri de dahil olmak üzere, bu içerikle ilgili olarak doğruluğu veya eksiksizliği hakkında açık veya zımni herhangi bir garanti vermez.